Image
Fundacja GŁOS GŁUCHYCH
Zbudujmy razem ekosystem informacyjny o społeczności głuchych, w którym głos głuchych będzie brzmiał głośno.
Social Media

Zielona Linia

Czy kiedykolwiek musiałeś załatwić pewne sprawy, ale nie byłeś pewien, jak to zrobić? Przykładowo, może chciałeś zarejestrować się w urzędzie pracy, czy zapisać się na staż, szkolenie lub kurs przygotowania zawodowego, aby wzbogacić swoje CV. Być może próbowałeś ubiegać się o świadczenie związane z bezrobociem. Może pracujesz w biurze lub prowadzisz firmę, która zatrudnia cudzoziemców. W takiej sytuacji warto poszukać informacji.

W swoim domu możesz skontaktować się telefonicznie z pomocą Zielonej Linii. 
Aby to zrobić, wystarczy wpisać w wyszukiwarkę Google frazę "Zielona Linia". Zazwyczaj pierwszym wynikiem będzie oficjalna strona Zielonej Linii. Po wejściu na tę stronę, znajdziesz symbol "tłumacz". To miejsce, gdzie możesz się zarejestrować i skonsultować z konsultantem Zielonej Linii.

Aby skorzystać z tej usługi, potrzebujesz dostępu do Internetu, sprawnego urządzenia oraz dowolnej przeglądarki internetowej, która umożliwia połączenie się z Zieloną Linią.
Rozmowa online odbywa się z konsultantem Zielonej Linii, który umie posługiwać się językiem migowym. Dzięki tej usłudze możesz załatwić swoje sprawy, nawet jeśli nie jesteś pewien, jak to zrobić.

Zbudujmy razem ekosystem informacyjny o społeczności głuchych, w którym głos głuchych będzie brzmiał głośno.